S-817B45AY-B2-U
Part number:
S-817B45AY-B2-U
describe:
IC REG LINEAR 4.5V 65MA TO92-3
package:
Bulk
inventory 1600
minimum : 500
price
500
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    65mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.5V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    0.27V @ 10mA