S-817A13ANB-CUCT2U
Part number:
S-817A13ANB-CUCT2U
describe:
IC REG LINEAR 1.3V 20MA SC-82AB
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Input (Max)
    10V
  • Current - Output
    20mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.3V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    1.58V @ 10mA