S-1333B11-A4T2U3
Part number:
S-1333B11-A4T2U3
describe:
IC REG LIN 1.1V 250MA HSNT-4-B
inventory 1600
minimum : 10000
price
10000
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
  • Supplier Device Package
    HSNT-4-B
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    250mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.1V
  • Voltage - Output (Max)
    5.5V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.72V @ 100mA
  • PSRR
    75dB (1kHz)