S-1313D25-A4T1U3
Part number:
S-1313D25-A4T1U3
describe:
IC REG LIN 2.5V 200MA HSNT-4-A
package:
Cut Tape (CT)
inventory 1628
minimum : 1
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
  • Supplier Device Package
    HSNT-4-A
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    200mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.5V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    0.38V @ 100mA