S-1313C32-N4T1U3
Part number:
S-1313C32-N4T1U3
describe:
IC REG LINEAR 3.2V 200MA SC-82AB
package:
Tape & Reel (TR)
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 3000
quantity
unit price
price
3000
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Supplier Device Package
    SC-82AB
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    200mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.2V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    0.32V @ 100mA