AP7350D-45CF4-7
Part number:
AP7350D-45CF4-7
describe:
IC REG LINEAR 4.5V X2-WLB0606-4
package:
Tape & Reel (TR)
BUY NOW add to cart
inventory 1600
minimum : 3000
quantity
unit price
price
3000
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Package / Case
    4-XFBGA, WLBGA
  • Supplier Device Package
    X2-WLB0606-4
  • Voltage - Input (Max)
    5.25V
  • Control Features
    Enable
  • Output Configuration
    Positive
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    4.5V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage Dropout (Max)
    0.35V @ 150mA